Добредојдовте на АГЕНС, веб страна и електронска продавница!
Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Filters
Пребарување

Printer 45

Printer 45 Lines of text: 6 Size of imprint: 25 x 82 mm Spare pad: E/45 Plastic oblong self-inking text stamp. The biggest one among the oblong formats - an extra wide imprint that is ideal for long messages or names.
Јавете се за цени
+ -

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Затвори