Добредојдовте на АГЕНС, веб страна и електронска продавница!
Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Filters
Пребарување

Printer 30

Printer 30 Lines of text: 5 Size of imprint: 18 x 47 mm Spare pad: E/30 This size is one of the most popular address stamps - generates a rectangular imprint. This very common format is particularly suited to addresses and/or logos.
Јавете се за цени
+ -

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Затвори