Добредојдовте на АГЕНС, веб страна и електронска продавница!
Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Filters
Пребарување

Printer 20

Printer 20 Lines of text: 4 Size of imprint: 14 x 38 mm Spare pad: E/20 The right size for the most important messages. Generates a rectangular imprint. This very common format is particularly suited to addresses.
Јавете се за цени
+ -

 

 

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Затвори