Добредојдовте на АГЕНС, веб страна и електронска продавница!
Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Filters
Пребарување

Печати

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

Printer R 17

Printer R 17 Lines of text: 3 Size of imprint: Ø 17 mm Spare pad: E/R17 Round plastic self-inking text stamp. Ideal as check stamp or for a small logo - the circular imprint is emphatic. The round casing comes along with the round imprint.
Јавете се за цени
Затвори